Svařované ocelové konstrukce, WIXMETAL s.r.o.

Popis produktu:

Na zakázku zhotovíme svařované ocelové konstrukce, které nalézají své uplatnění v průmyslu, stavebnictví, strojírenství, a podobně. Svařované ocelové konstrukce vyrobíme dle požadavků zákazníka jako malé, středně těžké i těžké konstrukce.

Doplňující informace:

Svařované ocelové konstrukce vyrábíme z běžných konstrukčních ocelí, ale i v nerezovém provedení včetně finálních povrchových úprav. Naše svařované ocelové konstukce jsou velmi kvalitně zpracované, vyrobené dle výkresové dokumentace a požadavků zákazníka. Hmotnost jednotlivých dílů do 5 tun.

Mezi hlavní svařované ocelové konstrukce patří stavební zámečnické díly jako jsou: nosné konstrukce ocelových hal, zábradlí, balkony, schodiště, přístřešky, fasádní prvky, vrata, díly oplocení, atd. Dalšími produkty jsou technologické konstrukční díly - svařované skříně průmyslových převodovek, plošiny, lávky, podpěrné konstrukce, rámy, díly průmyslových pecí a válcovacích stolic. Dle požadavků jsou svařované ocelové konstrukce dodávány včetně povrchových buď jako lakované nebo žárově zinkované. Námi dodávané ocelové konstrukce jsou vyráběny dle ČSN EN 1090.


internet: www.wixmetal.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
WIXMETAL s.r.o.

Adresa společnosti:

WIXMETAL s.r.o.
K letišti 532
Klatovy 2
339 01

internet:

www.wixmetal.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Václav Kohlbek
jednatel společnosti
Tel.: +420 723 421 462


jazyková vybavenost:
němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce

Parametry

Název produktu: Svařované ocelové konstrukce
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: bez omezení Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.