Svařované ocelové konstrukce, WIXMETAL s.r.o.

Popis produktu:

Na zakázku zhotovíme svařované ocelové konstrukce, které nalézají své uplatnění v průmyslu, stavebnictví, strojírenství, a podobně. Svařované ocelové konstrukce vyrobíme dle požadavků zákazníka jako malé, středně těžké i těžké konstrukce.

Doplňující informace:

Svařované ocelové konstrukce vyrábíme z běžných konstrukčních ocelí, ale i v nerezovém provedení včetně finálních povrchových úprav. Naše svařované ocelové konstukce jsou velmi kvalitně zpracované, vyrobené dle výkresové dokumentace a požadavků zákazníka. Hmotnost jednotlivých dílů do 5 tun.

Mezi hlavní svařované ocelové konstrukce patří stavební zámečnické díly jako jsou: nosné konstrukce ocelových hal, zábradlí, balkony, schodiště, přístřešky, fasádní prvky, vrata, díly oplocení, atd. Dalšími produkty jsou technologické konstrukční díly - svařované skříně průmyslových převodovek, plošiny, lávky, podpěrné konstrukce, rámy, díly průmyslových pecí a válcovacích stolic. Dle požadavků jsou svařované ocelové konstrukce dodávány včetně povrchových buď jako lakované nebo žárově zinkované. Námi dodávané ocelové konstrukce jsou vyráběny dle ČSN EN 1090.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
WIXMETAL s.r.o.

Adresa společnosti:

WIXMETAL s.r.o.
K letišti 532
Klatovy 2
339 01

internet:

www.wixmetal.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Václav Kohlbek
jednatel společnosti
Tel.: +420 723 421 462


jazyková vybavenost:
němčina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce Svařované ocelové konstrukce

Parametry

Název produktu: Svařované ocelové konstrukce
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: bez omezení Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.